День захисників і захисниць та свято Покрови – 2021: у Києві розпочався Марш Нації (Наживо)

АСПІ

В День захисників і захисниць України у Києві розпочався традиційний Марш Нації. Кореспондентка ASPI news транслює подію у прямому етері.

В Україні 14 жовтня відзначають одразу три свята – Покрову, День захисників і захисниць України та День українського козацтва. Аби вшанувати героїв минулого та сучасного, які боролися та борються за Незалежну Україну, жителі столиці вийшли на Марш Нації. Участь в події, яку організував "Національний корпус" беруть ветерани АТО/ООС, волонтери та патріотично налаштовані українці.

Учасники ходи рухаються від бульвару Тараса Шевченка до Майдану Незалежності. Планується, що на Майдані Незалежності вони розділяться – одна частина піде до Стіни Пам'яті на Михайлівську площу, інша – до Офісу президента України. На сторінці "Національного корпусу" повідомили, що учасники події вийдуть під гаслом "Свободу патріотам, тюрми колаборантам!"

"Ми прийдемо на Банкову, аби нагадати чинній владі, що ніколи й нікому не дозволимо зрадити Україну, за яку гинули наші воїни та яку сьогодні продовжують відстоювати українські захисники і свідомі українці", – зазначили у "Нацкорпусі".

Нагадаємо, що ASPI news публікувало доповідь українського художника та реконструктора Олексія Руденка про те, який вигляд мали козаки у XVII ст.