У померлого Антона Полякова знайшли катетери з невідомою речовиною

UA: Cуспільне мовлення

В особистих речах померлого нардепа Антона Полякова виявили готівку та два катетери з речовиною бурого кольору. Про це вчора в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

За його словами, при обстеженні тіла народного депутата після смерті в його особистих речах знайшли 10 тисяч гривень та 800 доларів готівкою, а також катетери з невідомою речовиною. Що це за речовина нині встановлюють.

Жодних вагомих підстав вважати, що Поляков помер насильницькою смертю, слідство наразі не отримало, сказав Євгеній Єнін.

Нагадаємо, помер Антон Поляков в ніч на 8 жовтня у Києві. За попередньою інформацією, перед смертю нардеп відпочивав зі знайомим в одному зі столичних ресторанів. Опісля близько двох годин катався з ним у машині Києвом, потім пересів в таксі, яке певний час слідувало за ними.

Таксі пізніше за порушення правил дорожнього руху зупини патрульні поліцейські, на задньому сидінні побачили нардепа, якому було зле. Його намагалися реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. В організмі загиблого народного депутата, окрім алкоголю, знайшли метадон.