Зеленський скликає засідання РНБО

Детектор медіа

Президент України Володимир Зеленський скликає у п’ятницю, 15 жовтня засідання РНБО.

«Президент України Володимир Зеленський доручив Секретареві Ради національної безпеки і оборони України Олексію Данілову організувати проведення 15 жовтня 2021 року о 16.00 в м. Київ засідання РНБО України (Офіс Президента України). Всі члени РНБО України поінформовані про дату, час та місце проведення засідання», – повідомляє Радбез у фейсбуці.

Які саме питання будуть розглянуті на засіданні в офіційному повідомленні не повідомляється.

У лютому-серпні 2021 року на засіданнях РНБО України було ухвалено низку резонансних рішень, покликаних забезпечити інформаційну безпеку України.

2 лютого РНБО схвалила рішення про запровадження санкцій проти народного депутата з фракції «ОПЗЖ» й соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції, введені строком на п’ять років передбачають блокування телеканалів «112 Україна», NewsOne та ZiK, власником яких є Козак. 3 лютого канали пулу Козака почали відключати з етеру.

19 лютого РНБО України запровадила санкції проти народного депутата від «ОПЗЖ» ВіктораЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192869/2021-10-14-zelenskyy-sklykaie-zasidannya-rnbo/