Віталій Кличко привітав українців з Днем захисників України (Відео)

АСПІ

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців зі святом Покрови та Днем захисників і захисниць України. Міський голова зазначив, що ми завжди пам'ятаємо про героїв, які віддали життя за свободу нашої держави.

На Покрову українці вітають і віддають данину поваги нашим захисникам і захисниця, заявив мер Києва Віталій Кличко. Відео привітання Кличко оприлюднив у Facebook у четвер, 14 жовтня.

"Друзі! На Покрову ми вітаємо і віддаємо шану нашим захисникам і захисниця. Тим, хто не відступає від віри і принципів. Хто захищав і захищає територіальну цілісність і незалежність України. І завжди пам'ятаємо про героїв, які віддали життя за свободу нашої держави. низький уклін і шана всім воїнам-захисникам України Слава Україні!"- написав Віталій Кличко.

У зйомках відео взяли участь ветерани-захисники України. Частина з них сьогодні входить в 112 окрему бригаду територіальної оборони міста Києва, а деякі є співробітниками КП "Муніципальна охорона".

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична теплоінфраструктура вже технічно готова до початку опалювального сезону. Але ситуація стає критичною через високі ціни на газ і перекладання цієї проблеми на місцеве самоврядування. Також ASPI news повідомляло, що Віталій Кличко закликав уряд зафіксувати ціну газу для бюджетних установ на рівні 11,2 грн за 1 кубометр, замість ринкових 35 гривень.