Війна на Донбасі - виклик, який необхідно подолати заради майбутнього миру, - Зеленський (Відео)

АСПІ

Війна на Донбасі є викликом, який Україні необхідно подолати заради миру в майбутньому. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до курсантів Луганського військового ліцею в день прийняття присяги на острові Хортиця (Запорізька область).

Президент Володимир Зеленський розповів, що Луганський військовий ліцей був знищений у 2014 році. Він висловив упевненість, що відновлення цього навчального закладу - справа часу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента у четвер, 14 жовтня.

"Прийде день, коли ви зберетеся у відновленому Луганському військовому ліцеї в мирний час, під синьо-жовтим прапором України і згадайте цей день. І обов'язково посадіть паросток дуба з Хортиці. І будете збиратися, я впевнений, щороку після випуску: без втрат, тим же складом або навіть більшим - разом з вашими батьками або разом з вашими дітьми, розповідаючи їм, як починали шлях захисників України - держави, яка не задивляється на чуже, але захищає і завжди повертає своє", - сказав він.

Зеленський підкреслив, тимчасова окупація територій - "це наш виклик і нам необхідно його подолати, щоб, нарешті, сказати: світ настав, Донбас і Крим знову з нами". Звертаючись до курсантів, президент зазначив, що "якщо в їхньому житті настане важкий день, потрібно уявити 2014 рік".

Нагадаємо, що на Генасамблеї ООН Зеленський цитував Путіна і розповідав про злочини Росії. Також ASPI news повідомляло, що, за словами радника керівника ОП Михайла Подоляка, президент Володимир Зеленський бездоганно виконує всі антикорупційні норми законодавства, а його офшорні схеми обумовлені "особливостями бізнесу" в ті часи.