"Нарівні з чоловіками боронять мир і спокій": Олена Зеленська привітала жінок

АСПІ

Дружина українського президента Володимира Зеленського, Перша леді Олена Зеленська привітала українців з Днем захисників і захисниць. Вона заявила, що в рядах ЗСУ наразі проходить службу більше 30 тисяч жінок.

Олена Зеленська наголосила, що цього дня Україна вперше відзначає День захисників і захисниць. Раніше внесок жінок у захист України залишався на другому плані, бо всі звикли, що роль захисника завжди впевнено виконують чоловіки, а жінкам же дістаються ролі тих, кого потрібно захищати, написала Перша леді у Фейсбуці.

На її думку, це несправедливо, адже у Збройних силах України сьогодні понад 31 тисяча військовослужбовиць, які нарівні з чоловіками боронять мир і спокій у нашій країні. "Час визнати цю рівність і пишатися тим, що в Україні однаково шанують як чоловіків, так і жінок, які захищають Батьківщину", - подякувала Олена Зеленська захисникам і захисницям міцного здоров'я, натхнення на службі та миру.

ASPI news інформувало, що президент України Володимир Зеленський привітав українських захисників та захисниць зі святом. Він подякував їм за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву. Нагадаємо, що Олена Зеленська потрапила на обкладинку ювілейного номера модного журналу ELLE.