Благодійний концерт у Вашингтоні зібрав понад $7 тисяч для українських військових

Укрінформ

Про це повідомила власному кореспондентові Укрінформу організаторка концерту, президентка US Ukrainian Activists Надія Шапоринська.

«Усього під час благодійного концерту Тараса Яницького було зібрано 9 318,91 доларів США. Після вирахування організаційних витрат, у тому числі на проведення самого заходу, а також відрядження бандуриста, на благодійні цілі піде 7 307,89 доларів», - зауважила організаторка благодійного заходу.

За її словами, великий єдиний внесок у розмірі 5 250 доларів зробив донор, який побажав залишитися неназваним. Ці кошти повною сумою будуть спрямовані українському волонтерському медичному батальйону «Госпітальєри» на лікування й реабілітацію поранених українських воїнів. Ще близько 2 тисяч доларів будуть виділені на потреби 143-го Центру розмінування (військової частини А2641). Це кінологічний підрозділ, який підпорядковується Командуванню сил підтримки ЗСУ, основним напрямком діяльності якого є виявлення вибухових речовин, патрулювання, охорона периметру, безпека КПП.

«Ми щиро вдячні Тарасу Яницькому, дивовижному віртуозу-бандуристу, який погодився поділитися своїм талантом, щоби підтримати Україну під час свого першого виступу в Вашингтоні у недавно відкритому Українському домі»,- зауважила Надія Шапоринська.

Вона також висловила вдячність усім, хто зробив внески на підтримку українських військових та медиків, які перебувають зараз на передовій протистояння російській агресії.

Як повідомляв Укрінформ, благодійний концерт Тараса Яницького відбувся 8 жовтня в американської столиці. Організатором заходу виступила благодійна організація US Ukrainian Activists за підтримки в якості спонсорів Посольства України в США та Українського дому (Ukraine House) в Вашингтоні.

Фото надані організаторами концерту