У посольствах США і Британії привітали українців з Днем Гідності і Свободи

Укрінформ

Про це йдеться на сторінці посольства США у Твіттері, повідомляє Укрінформ.

“8 років тому звичайні громадяни вийшли на київський Майдан заради мрії бачити Україну частиною об’єднаної, вільної та мирної Європи. США залишатимуться стійким партнером України на її шляху до євроатлантичної інтеграції та в її протистоянні тим, хто намагається порушити волю українського народу”, - зазначили в посольстві США.

8 років тому звичайні громадяни вийшли на київський Майдан заради мрії бачити 🇺🇦частиною об’єднаної, вільної та мирної 🇪🇺. 🇺🇸 залишатимуться стійким партнером 🇺🇦 на її шляху до євроатлантичної інтеграції та в її протистоянні тим, хто намагається порушити волю українського народу. pic.twitter.com/Mua138AXqJ
— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) November 21, 2021

Своєю чергою посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс також запевнила у підтримці розбудови та захисту демократичної України.

“Сьогодні Україна відзначає День гідності та свободи. Обидві цінності є основоположними для кожного українця, і за них варто боротися. Велика Британія поділяє ці цінності та пишається тим, що є другом і партнером України у розбудові та захисті вільної й демократичної країни”, - підкреслила дипломат.

Сьогодні #Україна відзначає День гідності та свободи. Обидві цінності є основоположними для кожного українця, і за них варто боротися. Велика Британія🇬🇧 поділяє ці цінності та пишається тим, що є другом і партнером України🇺🇦 у розбудові та захисті вільної й демократичної країни. pic.twitter.com/cCD0O5Qsfn
— Melinda Simmons (@MelSimmonsFCDO) November 21, 2021

Як повідомлялося, День гідності та свободи відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь двох знаменних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).