«Дом» отримував від ОП вказівки щодо «правильного» написання новин – ЗМІ

Детектор медіа

Колишні працівники телеканалу «Дом» повідомили «Українській правді» про цензуру при написанні новин мовника, вказівки щодо «правильного оформлення» нібито надходили від Офісу президента.

Видання нагадує, що офіційно каналом, як і всім ДП «Державна платформа іномовлення» керує Юлія Островська, яка раніше працювала директоркою з виробництва у студії «Квартал-95». Перший рік, на позиції креативного редактора з нею працював Максим Кречетов – колишній співробітник директорату інформполітики ОП.

Кречетов розробляв та запускав проекти, зокрема блог «А как там дома?», програми «Официальный разговор», «Код безопасности», який вела заступниця міністра інформполітики в часи п’ятого президента Петра Порошенка Тетяна Попова.

На останній сходинці, між керівництвом і журналістами, випусковими редакторами, знаходилась Ксенія Герасименко – вона відповідала за новини. Як повідомили УП колишні працівники мовника, «робила вона це особливо завзято».

За їх словами, саме Герасименко передавала вказівки з написання новин від ОП, сварила працівників за те, що вони «перемогу подали не якЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194049/2021-11-22-dom-otrymuvav-vid-op-vkazivky-shchodo-pravylnogo-napysannya-novyn-zmi/