У Сирії залишається ще 19 українців, які чекають на евакуацію

UNN

Наразі у Сирії перебуває ще 19 громадян України, які чекають на евакуацію з табору Родж. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані Офісу Президента.

Деталі

Влада України готує чергову гуманітарну місію з повернення українців із Сирії. Наразі там залишається ще 19 громадян. Вони чекають на евакуацію із сирійського табору Родж.

Додамо

Сьогодні, 22 листопада, до аеропорту "Київ" (Жуляни) із Сирії прибув літак із евакуйованими 14 громадянами України. Серед них було троє жінок та 11 дітей.

Українців евакуювали із табору закритого типу Аль-Холл на північному сході Сирії. Операцію з повернення протягом кількох місяців готували Офіс Президента України, Міністерство закордонних справ та Міноборони. Це найбільша група українців, яку вдалося повернути додому за весь час проведення евакуацій із Сирії.

Нагадаємо

2017 року стало відомо, що у двох закритих таборах Аль-Холл і Родж на території північно-східної Сирії (“Сирійського Курдистану”) перебувають громадяни України (жінки та діти).

З кінця 2020 року Головне управління розвідки Міністерства оборони України спільно з МЗС почали проводити спеціальні операції евакуації громадян України з Сирії.