Затверджено порядок електронної інформаційної взаємодії ДСА, МВС та центральних органів виконавчої влади

Судебно-юридическая газета

19 листопада підписано спільний наказ Державної судової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії Державної судової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України». Про це повідомляє офіційний сайт ДСА.

«Наказ підписано т.в.о. Голови Державної судової адміністрації України Олексієм Сальніковим та Міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським відповідно до пунктів 6 та 11 Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17 січня 2019 р. № 141/0/15-19, підпункту 18 пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 878, Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1024.

Наказом затверджено Порядок електронної інформаційної взаємодії Державної судової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Цим же наказом визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України від 9 липня 2019 р. № 685/553 «Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії Державної судової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у ДСА заявили, що працівники судів отримуватимуть справедливі зарплати.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua, на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.