Стефанчук підписав Закон «Про медіацію»

Судебно-юридическая газета

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав Закон України «Про медіацію». Про це повідомляє Секретаріат Голови Верховної Ради України повідомляє.

«Найщиріші вітання всім, хто упродовж довгих років працював над створенням інституту медіації в Україні! Тільки-но підписав Закон України «Про медіацію». Це надзвичайно важливий документ, що дозволить вирішити свої суперечки, не звертаючись до суду», — написав Стефанчук.

За його словами, законом запроваджується та врегульовується статус медіатора — незалежної та неупередженої особи, за допомогою якої сторони можуть врегулювати конфлікт чи спір шляхом переговорів.

«У виграші всі! Адже впаде градус конфліктності в суспільстві. Навантаження на суди буде знижено, витрати бізнесу й держави на судочинство — зменшено, а тривалість розгляду спорів і конфліктів — скорочено. Менше конфліктів — більше компромісів», — зазначив Голова Парламенту України.

Також «Судово-юридична газета» розповідомла, як відбуватиметься регулювання роботи медіаторів згідно з ухваленим законопроектом.

Додамо, що ми писали про зміни у навчанні медіаторів, який передбачає ухвалений Закон «Про медіацію».

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.