У Києві презентували першу українську книгу про сучасну ілюстрацію

Літературна газета

Велику рожеву книгу з жовтим тигром посередині важко підняти однією рукою. І це не дивно — у ній вперше зібрали кращі вітчизняні ілюстрації, аби показати усім, як сьогодні виглядає найвідоміший напрямок в медіамистецтві.
Про презентацію повідомляє vechirniy.kyiv.ua.
Окремі розділи книги присвячені кожному з ілюстраторів — показують роботи митців та паралельно розповідають про їх техніку, стиль, творчі пошуки та джерела натхнення.
Люсія Бондар, засновниця видавництва CP PUBLISHING, що видало «Illustration in Ukraine», каже, що розробляли, наповнювали та оформляли книгу близько року. А щоб читачі познайомилися ближче з творцями, додали інформацію про авторів: їх творчий шлях, першу створену ілюстрацію, стиль і техніки.
«Готуючи це видання, для нас було надважливо розповісти безпосередньо про художників, про ціле покоління митців, ровесників незалежної України. Познайомившись із ілюстраторами, ми умовно поділили інформацію про них на блоки: «Біографія», «Творчий шлях», «Техніка», «Натхнення», «Стиль», — ділиться Люсія Бондар.
У книзі представлені роботи тридцяти українських ілюстраторів з різних регіонів. Усі вони мають престижні нагороди, брали участь у міжнародних виставках, читають лекції в університетах та видають авторські книжки.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.
Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/
“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.