У багатьох регіонах може бути сніг: прогноз погоди на 23 листопада в Україні

Новини.LIVE

В Україні у вівторок, 23 листопада, буде хмарна і з опадами погода на території всієї країни. Температура повітря вдень триматиметься в межах + 1-10 градусів, а вночі опуститься до -3.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Читайте також: "Зими не буде зовсім". Синоптики спрогнозували погоду в Україні через 100 років

Якою буде погода в Україні

У західних областях буде хмарно, можливі дощі зі снігом. Вдень температура повітря підніметься до + 1-7 градусів, а вночі стовпчик термометра покаже -2 градуси.

У центрі і на Півночі буде також хмарна погода, може бути сніг. Стовпчики термометрів вдень покажуть - +1-4 градуси, а вночі мінімальна температура повітря складе -2-4.

На Сході України вдень прогнозують від +1 до +6 градусів. Вночі буде значно холодніше - до -2 градусів. Погода буде хмарною, подекуди можливий сніг.

На Півдні середня добова температура становитиме + 5-7 градусів, вночі стовпчик термометра триматиметься на рівні +3-5. Можливі опади.

У Києві буде хмарно, очікують сніг. Температура повітря досягне +1-3 градусів. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -2.

Прогноз погоди на 23 листопада за версією Sinoptik.ua

Сайт Sinoptik.ua також прогнозує холодну і дощову погоду на всій території України.

На Заході буде хмарна погода, подекуди може бути сніг. Температура триматиметься на рівні +4 градусів. Вночі - до -1.

На Півдні буде хмарно, але з проясненнями. Стовпчик термометра підніметься до +8 градусів. Вночі - до +4 градусів.

На Сході похмура погода триматиметься до самого вечора. Температура вдень підніметься до +6 градусів. А вночі опуститься до -1.

У північних регіонах сервіс прогнозує похмуру погоду. Температура вдень підніметься до +4 градусів. Вночі температура опуститься до -3. Можливий сніг.

У Києві прогнозують до +5 градусів у денний час, до -5 - у нічний. Весь день небо буде хмарним.

Прогноз погоди на 23 листопада за версією Gismeteo

На Півночі синоптики Gismeteo прогнозують до + 5 градусів. У регіоні очікується хмарна погода. Вночі температура опуститься до -1.

У Південній частині країни стовпчик термометра підніметься до + 6 градусів. В регіоні будуть опади. Увечері стовпчик термометра опуститься до +3 градусів.

На Сході температура сягатиме до +6 градусів. Вночі стовпчики опустяться до 0. Очікується хмарна погода.

На Заході очікується температура до +5 градусів. Нічна температура сягатиме -2 градуса. Може сніжити.

У Києві протягом дня очікується хмарна погода. Температура повітря підніметься до +4 градусів, а вночі опуститься до -3. Також очікується сніг.

Що думає про погоду ваш iPhone?

"Яблучна" техніка показує погоду за даними сайту Weather.com.

Прогнозують, що на Заході хмарна погода буде у всьому регіоні. Можливі дощі. Температура підніметься до +3 градусів, вночі - до -2.

На Сході країни синоптики пророкують хмарну погоду. Стовпчик термометра сягатиме +6 градусів, а вночі - -2 градуси.

У центральній частині України очікується також дощова погода. Температура повітря підніметься до позначки +5 градусів вдень, вночі буде -4.

На Півдні iPhone обіцяє температуру - до +8 градусів, вночі - -1. Протягом дня очікується переважно хмарна погода, проте місцями теж можливі дощі.

У Києві протягом дня теж буде хмарно. Температура підніметься до +6 градусів, вночі буде -2 градуси. Також можливий сніг.

Згідно з прогнозами різних синоптиків, українцям у вівторок, 23 листопада, варто очікувати похолодання у більшій частині країни. Найтепліше буде на крайньому Півдні - до +10 градусів. Температура на території країни вночі опуститься в середньому до -2 градусів. Очікуються у багатьох регіонах дощі з мокрим снігом.

Новини про погоду

Директор "Укргідрометцентру" Микола Кульбіда заявив, що клімат в Україні за 100 років істотно зміниться, стане більш спекотним.