У Харкові масово звільняються патрульні: названо причину

Діалоги

Начальниця патрульної поліції у Харкові заявила про дефіцит кадрів

За десять місяців 2021 року з патрульної поліції Харкова звільнилися у півтора рази більше співробітників, ніж за весь минулий рік. Як розповіла начальниця патрульної поліції в Харківській області Альона Стрижак, у місті вже немає піших патрулів. Пише Главком.

«Щоденно у місто виїжджає 51 екіпаж патрульної поліції. І більше в мене немає. І станом на зараз хочу повідомити, що в мене за останні 10 місяців звільнилося в півтора рази більше працівників, ніж за минулий рік», – сказала Стрижак.

Як уточнив журналістам речник патрульної поліції Харківщини Дмитро Гайдук, звільнилося близько 100 патрульних.

«Ми стикнемося після Нового року з тим, що будуть стояти приміщення Управління, транспортні засоби, не буде працівників поліції. Престижу професії немає через те, що у нас низька заробітна плата», – додала вона.

«І по некомплекту зараз кричуща ситуація. Допомогли купити транспорті засоби й Департамент патрульної поліції, і облрада, і так само міськрада надала фінанси на ремонтування транспортних засобів – ця проблема вирішена. В мене немає людей, хто буде їздити на цих машинах», – додала Стрижак.

За інформацією сайту Патрульної поліції України, зарплатня патрульного у Харкові становить 13200 грн на місяць (без урахування податків).