Команда «Букв» у Facebook заявила, що «йде з проєкту»

Громадське радіо

Команда «Букв» у Facebook заявила, що «йде з проєкту» , але згодом допис про це зник.

Про це повідомляє Детектор медіа.

«Команда #Букв сьогодні йде з проєкту. Причиною стала токсична атмосфера в редакції — системний булінг, постійні образи, необґрунтовані звинувачення і не тільки. Впродовж останніх тижнів більшість співробітників редакції чули від керівництва докори про те, що через них падає «капіталізація бренда» (що б це не було). У декого навіть вимагали за це компенсацію… Тож #Букви — це люди. Люди, які витратили десятки годин на понаднормову неоплачувану роботу, зокрема, не пов’язану з проєктом (за нашими скромними підрахунками — СММники працювали по 360 годин на місяць)», – йшлось у повідомленні.

У дописі зазначалось, що у редакції були випадки публічних принижень звільнених без попередження колег, а надалі – й читачів.

«Ймовірно, як не всі, то більшість з вас були свідками агресивної поведінки нібито СММника нашого видання впродовж останніх днів. Він ще розповідав про «мамкіни гроші» та те, кого з вас «не хотів батько» в коментарях під нашими дописами. Хтось ще не зрозумів, що цією загадковою рішучою персоною був Петро Терентьєв? Видані нам «редакційні завдання» з форсування світлин Юлії Мендель та інші непристойності, які ви могли тут бачити, теж не додають нам наснаги, якщо чесно», – говориться в повідомленні.

Автори допису заявили, що «не згодні ані з такою поведінкою співвласників видання щодо них, ані з тим, яке ставлення вони продемонстрували до читачів видання».

«Багато цікавих, але бридких деталей нашої роботи та наказів «босів» (можливо навіть протиправних), ми поки залишимо при собі. А сьогодні ми йдемо і обіцяємо не повернутись. Ми дякуємо кожному з вас за кожен лайк і дизлайк, підписку і відписку. Ми цінуємо те, що ви були з нами. Побажайте нам сил, наснаги і удачі», – говориться в повідомленні.

Громадське радіо звернулося по коментар до редакції видання.

Нагадаємо, що у вересні 2021 року #Букви боролись із постійними DDoS-атаками, які тривали кілька тижнів поспіль. А згодом мішенями стали редакційна пошта та особисті телефони журналістів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS