В Україну йде похолодання з дощем і мокрим снігом

Діло

23 листопада в Україні, крім північного сходу, місцями невеликий мокрий сніг та дощ. Вітер переважно північно-східний, 7-12 м/с.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

Температура вдень від 1° морозу до 4° тепла, на Закарпатті 3-8° тепла, у південній частині вдень 4-9°.

У північних областях, за прогнозами Укргідрометцентру, вдень буде до 1-3° тепла. Синоптики прогнозують мокрий сніг. Вітер північно-східний 7-12 м/с.

На заході країни денна температура коливатиметься переважно в межах 2-4° тепла. На Закарпатті буде тепліше — вдень повітря прогріється до 5-7° тепла. Вдень, окрім Чернівців і Закарпаття, синоптики прогнозують мокрий сніг. Вітер північно-східний, північно-західний 7-12 м/с.

У центральних областях вдень прогнозують мокрий сніг із дощем. Температура повітря вдень буде близько 2-5° тепла. Вітер північний, північно-східний 7-12 м/с.

На півдні вдень, окрім Одеси, дощитиме. Повітря вдень прогріється до 5-8° тепла. У Криму вдень прогріється до 8-10°, також вдень дощитиме. Вітер у південних областях буде північно-східний, 7-12 м/с.

У східних областях вдень синоптики прогнозують мокрий сніг із дощем, температура повітря коливатиметься в межах 2-6° тепла. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

На Київщині, за прогнозами синоптиків, вдень повсюди буде невеликий мокрий сніг, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер переважно північно-східний, 7-12 м/с. Температура по області вдень від 1° морозу до 4° тепла. У Києві вдень 1-3° тепла.