Стан здоров'я Саакашвілі у військовому госпіталі міста Ґорі покращився – лікар

ITTA

Тбілісі. 23 листопада. ІНТЕРФАКС – Лікарі консиліуму, які оглянули у вівторок у військовому госпіталі міста Ґорі колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, заявляють, що його стан на четвертий день відновлювального лікування після тривалого голодування стає дедалі кращим.

"Фізично Міхеіл Саакашвілі набагато активніший. Загальна тенденція позитивна, залишаються певні неврологічні порушення, але для їх усунення потрібен час", – сказав журналістам лікар Олександр Цискарідзе.

Він зазначив, що лікування триває комплексно за участю багатьох фахівців.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали в Тбілісі, після чого помістили до в’язниці у місті Руставі, де він оголосив голодовку. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада Саакашвілі перевели у військовий госпіталь у місті Ґорі, де він припинив голодування.

У Грузії Саакашвілі проходить у днкількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу – сфальсифікованими.