Міністр Ткаченко обіцяє почати протиаварійні роботи в Гостиному дворі “під ялинку”

Київ media

Відновлення Гостиного двору розпочнеться з двох паралельних процесів. Це термінові протиаварійні роботи та розробка концепції майбутнього простору Гостиного двору, інформує міністр культури Олександр Ткаченко.

За словами міністра старт протиаварійних робіт – початок грудня. Інших деталей міністр не повідомляє.

Зате чиновник розписав детально процес розробки концепції. У співпраці з громадською організацією «Урбанина» Мінкульт хочемо розробити Дорожню карту реставрації й розвитку Гостиного двору та простору навколо нього.

Попередньо, час на обговорення концепції Гостиного двору – 3 місяці. Цей строк буде розділений на 2 частини - підготовку до проведення проектного семінару та проведення самого самінару.

"Далі фіналізуємо проектну гіпотезу. Створимо схему функціонування території навколо будівлі та схеми-моделі наповнення і функціонування 1 та 2 поверху будівлі Гостиного двору. Після – презентуємо концепцію майбутнього Гостиного двору", - роз'яснює міністр.

Участь у обговоренні майбутнього Гостиного двору візьмуть не лише реставратори, архітектори, урбаністи, історики, культурні менеджери, громадськість, а також представники державної та міської влади, а ще й кияни та жителі Подолу. Долучитись до діалогу можна за посиланням.

Фото: Фейсбук