ВРП звернулась до Глави Уряду щодо компенсації витрат членам Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ

Судебно-юридическая газета

Вища рада правосуддя повідомляє, що з метою забезпечення належної організації роботи Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ ВРП звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням посприяти у розробці відповідальним органом виконавчої влади проекту порядку компенсації витрат членам Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ на час виконання ними своїх повноважень, визначивши граничні розміри компенсації таких витрат, та внести його на розгляд Кабінету Міністрів України.

Відповідно до норм чинного законодавства, члени Конкурсної комісії, запропоновані міжнародними та іноземними організаціями, які постійно не проживають у місті Києві, мають право на компенсацію витрат на проживання та переїзд за рахунок коштів Державного бюджету України.

Конкурсна комісія є допоміжним органом Вищої ради правосуддя, що утворюється для проведення конкурсу на посади ВККСУ та формування переліку кандидатів на посаду члена ВККСУ, які відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності.

Водночас організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Конкурсної комісії здійснює секретаріат Вищої ради правосуддя.

Також «Судово-юридична газета» писала, що члени ВРП зустрілися з членами Конкурсної комісії з добору ВККСУ.

Раніше ми повідомляли, що заступник керівника Офісу Президента України Андрій Смирнов поділився із «Судово-юридичною газетою» баченням актуальних питань діяльності судової влади. «Сподіваємося на швидкий запуск ВККС, адже дефіцит кадрів наразі аномальний», - сказав А.Смирнов.

Крім того, конкурсна комісія з обрання членів ВККС розпочала роботу.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.