Ілля Кива живе у незадекларованому маєтку під Києвом вартістю 21 мільйон (відео)

Український Дощ

Одіозний народний депутат від проросійської партії ОПЗЖ Ілля Кива живе у незадекларованому маєтку під Києвом за 21 мільйон. Про це журналістам Bihus.info вдалося дізнатися завдяки фото та відеозаписам, у яких про обшук в депутата розповідав його колега з ОПЗЖ Вадим Рабінович.

Співставивши те, що потрапило у кадр, із оголошеннями про продаж та оренду нерухомості, журналісти встановили, що йдеться про триповерховий будинок у престижному селищі Козин в Обухівському районі на Києвщині. У березні минулого року його виставили на продаж за 21 млн грн або ж на довгострокову оренду за 120 тис грн на місяць. Втім, ані будинку, ані витрат на нього у декларації народного депутата немає. З нерухомості за Кивою числиться лише ділянка у Полтавській області та квартира доньки.

У Козині також має садибу п'ятий президент України Петро Порошенко.

Вадим Рабінович, і сам Кива, у своїх повідомленнях про обшуки неодноразово розповідали про цей будинок, як про житло одіозного поплічника Медведчука.

"Ось зараз в будинку Іллі Киви проходить обшук", – повідомляв в одному із відео Рабінович.

"О 6 ранку до мене прийшли співробітники Генпрокуратури і ДБР", – розповідав Ілля Кива.

В оголошеннях йдеться, що будинок має загальну площу 420 кв м, на трьох поверхах 8 кімнат. Біля хати журналістам вдалося також зафіксувати автомобіль KIA, зареєстрований на колишнього помічника Киви.

Безпосередньо під час обшуку Кива також розповідав, що це – будинок, в якому проживає його дворічна дитина. На прохання журналістів пояснити, кому належить будинок в Козині, Кива почав їх ображати.

Український Дощ писав раніше, що одіозний народний депутат від проросійської партії ОПЗЖ Ілля Кива ввечері в суботу, 20 листопада, виступив з відеозверненням, в якому стверджує, що "влада замовила його ліквідацію".