У Ніцці відкрили виставку витинанок львівської майстрині Дарії Альошкіної

Galnet.fm

У Ніцці (Франція) у Musée des Beaux-Arts De Nice відкрили виставку витинанок львівської майстрині Дарії Альошкіної.

Як розповіла Galnet Дарія Альошкіна, виставку витинанок організували у межах заходів, присвячених святкуванню 200-річчя з дня народження Єлизавети Кочубей. Це композиторка-самоучка з роду Кочубеїв, яка народилась у селі Ярославець на Сумщині. Свого часу саме вона звела палац, у якому зараз розташовується музей, де експонують витинанки.

Влітку я вперше мала виставку у Ніцці. Адміністрація музею зацікавилася витинанками і запросила зробити експозицію у листопаді – до дня народження Єлизавети Кочубей. – Ділиться з Galnet Дарія Альошкіна. – Уже вдруге я не попадаю на відкриття своєї експозиції через коронавірус. Маю надію, що буде третій раз, бо дуже хочу відвідати це місто. Принагідно висловлюю вдячність українцям у Ніцці за допомогу в організації.

Триватиме виставка до 29 листопада.
Як писав Galnet, у травні цього року у храмі святої Жанни д’Арк у Ніцці відкрили персональну виставку витинанок Дарії Альошкіної. Тоді художниця надіслала українській громаді у Франції 16 робіт з двох проєктів: 9 витинанок по 3,5 метри і 7 – по 2,5 метри. А також роботи маленького формату.
Читайте також: Роботу львівського художника Сашка Балабая відібрали для виставки у Сан-Франциско
Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.