Чим будемо приборкувати Кремль: українські військові показали фото випробування Bayraktar та Javelin

ТСН

На полігоні "Широкий лан", що у Миколаївській області, сьогодні, 23 листопада, українські військові провели інструкторсько-методичні заняття в межах підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік. Під час заходу випробували розвідувально-ударні комплекси Bayraktar та протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний зазначив, українська армія придбала та отримала від партнерів у якості матеріально-технічної допомоги високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України. Йдеться, зокрема, про розвідувально-ударні комплекси Bayraktar та протитанкові ракетні комплекси Javelin.

"Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості", - зазначив головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

"Інструкторсько-методичні заняття мають на меті опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України на сході", - повідомили у генштабі ЗСУ.

Читайте також:

Україна має новітнє обладнання й технічну перевагу над Росією — експерт

"Зимова війна": як і коли війська Росії можуть вторгнутися та хто допоможе України