Ірини Верещук завершила дводенний робочий візит на Херсонщину (відео)

Online Нова Каховка

Під час дводенного візиту на Херсонщину віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук провела декілька робочих зустрічей із головами тергромад області, правоохоронцями, внутрішньо переміщеними особами та представниками меджлісу кримськотатарського народу.

За два дні Ірина Верещук разом із головою облдержадміністрації Геннадієм Лагутою ознайомилася з роботою режимної та сервісної зон тимчасових контрольних пунктів в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «Каланчак» та «Чонгар», повідомляє khoda.gov.ua. Також Ірина Верещук відвідала ЦНАПи на КПВВ і оглянула дамбу на Північно-Кримському каналі.

Створити якісні умови для кримчан у оформлені документів, перетину адмінмежі, а ще організація легальних доступних перевезень та пункту вакцинації на КПВВ. Саме ці питання стали ключовими під час робочої поїздки віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук на Херсонщину.

Також спілкуючись зі ЗМІ Ірина Верещук розповіла про найближчі плани, які будуть реалізовані на КПВВ. Зокрема, вона зазначила, що питання вакцинації буде опрацьовано в найближчий час. Наразі на КПВВ роблять експрес-тестування на коронавірус, проте вакцинація не здійснюється. З головою облдержадміністрації вже опрацьовується це питання. Рішення буде запропоновано в найближчий час. Окрім того, у лютому 2022 року на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» буде відкрито автостанції.

Деталі дводенного візиту