На рубежах з Білоруссю розпочалася спеціальна прикордонна операція «Полісся»

Український репортер

В охороні українського кордону розпочали активно застосовувати для патрулювання і моніторингу авіацію, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.
Окрім цього, передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону. У межах контрольованих прикордонних районів відбуватимуться виставлення контрольних постів на автомобільних дорогах та патрулювання основних шляхів, що прямують до державного кордону, перевірки автобусних та залізничних станцій, проведення превентивних заходів в населених пунктах прикордоння.
Спецоперація координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.
Як зазначив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, сьогодні на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та імовірність перенаправлення потоків мігрантів до України і тому правоохоронні органи спільними зусиллями вже вживають заходів з нарощення системи охорони кордону на цій ділянці.
Про це інформує Держприкордонслужба.

Додати в обране 0