У Києві збирається мітинг антивакцинаторів: поліція на цілий день перекриває центр

UNN

На тлі масової акції руху Остапа Стахіва, якого називають лідером “антивакцинаторів”, поліція на увесь день обмежить рух транспорту у центрі Києва. Про це повідомили у патрульній поліції Києва, передає УНН.

Деталі

Зокрема, за даними столичної патрульної поліції, рух обмежать на з 10:30 до 17:00 на:

Це відбувається на тлі запланованої у середмісті столиці акції. “24 листопада 2021 о 10:00. місце збору: площа Конституції перед Верховною Радою України. Свободу Остапу Стахіву! Акція за права та свободи! За конституційний лад!”, — йдеться у анонсі.

Відзначимо, що сьогодні, 24 листопада, у Львові суд розглядатиме апеляцію на арешт Стахіва, якого звинувачують у замаху на повалення конституційного ладу в Україні.

Нагадаємо

Служба безпеки України раніше заявила, що блокувала антиукраїнську мережу, члени якої під гаслами “антивакцинації” закликали до захоплення влади. Лідеру так званих “антивакцинаторів” Остапу Стахіву оголосили про підозру.

Пізніше Галицький районний суд міста Львів заарештував лідера “антивакцинаторів” Остапа Стахіва на 2 місяці з правом внесення застави обсягом майже мільйон гривень.

Попередній мітинг антивакцинаторів відбувся 3 листопада.