Україна розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

META

Україна розпочала спецоперацію "Полісся" на кордоні з Білоруссю з охорони ділянок від проникнення нелегальних мігрантів. Прикордонна операція проводиться під керівництвом Держприкордонслужби, також у ній беруть участь сили Нацполіції, ЗСУ, Нацгвардії та інші резерви.

Як повідомляють у ДПС, на кордоні зберігається небезпека збільшення міграційної кризи та ймовірність перенаправлення потоків мігрантів до України. У зв'язку з цим вживаються заходи щодо нарощування системи охорони кордону на цій ділянці:

Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з державними структурами, що взаємодіють, погоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора увечері вона офіційно розпочалася.

Спеціоперація проводиться для того, щоб не допустити перетин нелегальних мігрантів державного кордону. Контроль за держкордоном вестиме збільшене прикордонне вбрання. Також для патрулювання та моніторингу планується використовувати безпілотні авіаційні комплекси та технічні засоби спостереження.

На автомобільних дорогах будуть виставлені контрольні пости, які патрулюватимуть основні шляхи, що прямують до державного кордону. Також будуть проведені перевірки автобусних та залізничних станцій, проведення превентивних заходів у населених пунктах прикордоння.

Раніше ми повідомляли, що в Одесі та в акваторії Чорного моря провели масштабні військові навчання.