У Києві проходить акція противників вакцинації, рух у центрі міста обмежено

День

У середу, 24 листопада, у центрі обмежили автомобільний рух на кількох вулицях через мітинг противників вакцинації від COVID-19.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на Патрульну поліцію Києва.

"У зв'язку з проведенням масового заходу 24 листопада з 10:30 до 17:00 у місті обмежать рух", - йдеться у повідомленні.

За даними патрульних, рух обмежили на: вулиці Михайла Грушевського (від перехрестя з вулицею Шовковичною до Європейської площі); Європейській площі; вулиці Хрещатик; бульварі Тараса Шевченка (до перехрестя з вулицею Володимирською); вулиці Володимирській (від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Ірининської).

Акція протесту почалася о 10 ранку. Кілька сотень людей зібралися біля будівлі Верховної Ради.

Учасники вимагають скасувати карантинні обмеження та збираються передати президенту Володимиру Зеленському своє звернення після ходи від парламенту до Офісу президента.

"Протестувальники-антивакцинатори заявили, що зараз проведуть марш центральними вулицями столиці на підтримку лідера руху антивакцинаторів Остапа Стахова, якого взяли під варту за звинуваченням у держзраді", - пише "Політика країни" у Telegram.

Учасники акції принесли з собою плакати з гаслами "Ні чипізації", "Світова змова сил зла проти Бога і людства", "Стоп геноцид" і "Свободу Остапу Стахіву".