Протидиверсійна оборона національного флоту України пройшла повну перевірку (ФОТО)

UA|TV

В Україні протягом року започаткували протидиверсійну оборону національного флоту, під час якої військові відпрацьовували нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них. За цей час вона пройшла повну апробацію.

Про це повідомляє UA із посиланням на пресслужбу Військово-Морських Сил Збройних Сил України (ВМС ЗСУ).

ЗСУ у пункті базування Одеса та акваторії Чорного моря провели інструкторсько-методичне заняття "Організація протипідводної диверсійної оборони пунктів базування".

Фото ВМС ЗСУ

Захід проходив під безпосереднім керівництвом командувача ВМС ЗСУ контрадмірала Олексія Неїжпапи. Заняття проводилися з командирами дивізіонів, начальниками штабів та керівництвом флотилії.

"Основною метою заходу стало обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань щодо організації протидиверсійної оборони ВМС ЗСУ та шляхів їх розв’язання. Такі навчання є надзвичайно корисними. Наприклад, за результатами торішнього інструкторсько-методичного заняття було ухвалене відповідне рішення щодо змін у системі протидиверсійної оборони національного флоту. За рік вона пройшла повну апробацію. Сподіваюся, що у результаті цих навчань ми також отримаємо реальні пропозиції щодо покращення протидиверсійної оборони", — зазначив контрадмірал.

Фото ВМС ЗСУ

Під час занять керівникам підрозділів продемонстрували порядок виконання завдань протипідводно-диверсійної оборони пунктів базування. Також було розглянуто нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

"Ми створили декілька навчальних груп. Вони почергово переходили з одного навчального місця до іншого, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах з висвітлення надводної та підводної обстановки, водолазного і плавпостів та берегового патруля. А також порядок роботи поста ППДО пункту базувань, ухвалення рішення командиром під час зміни обстановки, порядок застосування зброї в сучасних умовах", – розповів командир флотилії ВМС ЗСУ капітан першого рангу Юрій Федаш.

Нагадаємо, авіація ВПС України відпрацювала завдання повітряних ударів по противнику на полігонах “Широкий лан” та “Києво-Олександрівський”.

Читайте також: ДПСУ розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю