Міноборони передає патрони територіальним громадам: навіщо і який калібр

Судебно-юридическая газета

Міноборони пропонує передати органам місцевого самоврядування дрібнокаліберні патрони.

Для цього міністерство пропонує Кабміну внести зміни до Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. N 1282.

Порядок доповнять новим пунктом, яким передбачається вилучення та передача патронів калібру 5,6 міліметра до сфери управління інших органів, уповноважених управляти державним майном, та у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст або у їх спільну власність для відповідних державних та комунальних закладів фізичної культури і спорту, що мають право відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, можуть передаватися дрібнокаліберні патрони калібру 5,6 міліметра, придатні для використання і зберігання.

Представники Міноборони в пояснювальній записці підкреслюють, що йдеться про патрони до спортивної вогнепальної зброї, яка призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовані у правилах спортивних змагань.

Крім того, Денис Монастирський закликає Кабмін змінити порядок функціонування захисних споруд для укриття населення.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.