“Україна – колонія та онкологічні організми у вакцині”: Антивакцинатори пояснили, чому вийшли на мітинг у Києві (ВІДЕО)

depo.ua

Вони вважають склад вакцини сумнівним. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Телеграм-канал "Киев Сейчас".

У Києві триває мітинг антивакцинаторів. Журналістам вони пояснили свою мотивацію вийти, окрім як задля підтримки ув'язненого Стахіва.

"Ми приймаємо участь в медичному експерименті, в склад якого входить РНК, в склад якого входять патогенні онкологічні організми. Ще якісь частинки. Нам не договорюють", – обурюється жінка.

Також вона додала, що депутат та власник клініки "Борис" Михайло Радуцький та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, який "слухає натовп", це "люди без наукових ступенів, які півжиття провели в бізнесі". Жінка серед іншого "визнала", що Україна – це колонія.

<script async src="https://telegram.org/js/telegram-widget.js?15" data-telegram-post="kyiv_n/13027" data-width="100%"></script>

Нагадаємо, 17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні. 16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповання координували російські куратори.