Стартує конкурс для жінок підприємниць «Створено жінками»

Elle

Надихаємось на створення власної справи

В Україні стартує конкурс для жінок підприємиць «Створено жінками». Організатором вчетверте виступила Франко-українська торгово-промислова палата. Цьогорічний конкурс покликаний відзначити підприємниць, які розвивають свою справу в умовах пандемії, спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, а також надихнути не боятися розпочинати власну справу. Адже навіть у Києві власниць компаній лише 28% — а це найвищий показник серед інших українських міст.

Участь в конкурсі є безкоштовною. Для цього необхідно до 30 січня 2021 року заповнити заявку на сайті проєкту.

Учасниці мають шанс поділитися кейсами, знайти підтримку інвесторів, менторів, в тому числі — серед французької бізнес спільноти. Головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи та ділова подорож у Париж.

Переможниць конкурсу визначає журі, також передбачені винагороди для другого і третього місць. Журі складається з представників французького й українських бізнесів.

Переможниці минулих років:

2021 р. Олександра Балясна, засновниця бренду для передчасно народжених немовлят «Раненько».

2020 р. Євгенія Ніколайчук, співзасновниця та керівна партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar.

2019 р. Руслана Римарська, засновниця «Будьмо здорові» (ТМ Smakuli), яке виробляє печиво без глютену та лактози.