«Медіа Група Україна»: Бойкот «Слуг народу» є реакцією на програму Шустера про «Вагнергейт»

Детектор медіа

Член Наглядової ради «Медіа Групи Україна» Дмитро Белянський назвав бойкот телеканалів «Україна» та «Україна 24» з боку партії «Слуга народу» відповіддю на програму «Свобода слова із Савіком Шустером», під час якої обговорювали «Вагнергейт».

Коментар Белянського «Детектору медіа» надала пресслужба медіагрупи.

«Спільна публічна заява частини депутатів «Слуги народу» щодо каналів «Україна» та «Україна 24» є формою відповіді на журналістські питання про «Вагнергейт», що прозвучали у програмі "Свобода слова із Савіком Шустером" 19 листопада.

Відмова влади представляти свою позицію в ефірі – автоматично означала, що ми отримаємо відповідь іншими способами. У цьому випадку це спроба очорнити репутацію каналів та їхніх співробітників. Ймовірно, така відповідь суттєво погіршить ситуацію зі свободою слова у нашій країні», - каже Белянський.

За словами Белянського, медіагрупа «працює у суворій відповідності до інтересів суспільства, суворо дотримуючись стандартів журналістики та принципів свободи слова».

«Ми не можемо замовчувати ні результатів міжнародного розслідуванняЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194137/2021-11-24-media-grupa-ukraina-boykot-slug-narodu-ie-reaktsiieyu-na-programu-shustera-pro-vagnergeyt/