РНБО: Акція проти вакцинації у Києві є російською інформаційною спецоперацією

Детектор медіа

РНБО України вважає, що акція протесту проти вакцинації від COVID-19, яка відбулась 24 листопада у Києві, є частиною російської спецоперації щодо зменшення рівня щеплення в України.

«Центром протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, як повідомлялося раніше, було виявлено російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України», – говориться в повідомленні РНБО.

Зокрема у соціальних мережах та месенджерах, а також телеграм-каналах поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації.

«Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакційних заходів зі сторони Російської Федерації є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19, учасники якої на плакатах "Стоп QR-код" розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії "Єдиная Россия"», – заявили у Радбезі.

У Києві 24 листопада під Верховною Радою протестували проти обов’язкової вакцинації проти коронавірусної хвороби. Мітингувальники тримали в руках плакати з написами «СтопЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/trendi/post/28561/2021-11-24-rnbo-aktsiya-proty-vaktsynatsii-u-kyievi-ie-rosiyskoyu-informatsiynoyu-spetsoperatsiieyu/