Держдача, Карпати, гелікоптери: нескромне святкування 50-річчя Єрмака разом із Зеленським (ВІДЕО)

Большой Киев

Про це йдеться у розслідуванні УП.

Як виявилося, президент Володимир Зеленський разом з колегами святкував день народження Андрія Єрмака на державній дачі у Карпатах. Зазначається, що у п’ятницю, 19 листопада, вдень, вони залишили Банкову до закінчення робочого дня і полетіли до “Синьогори”. Своє 50-річчя Єрмак мав відзначати у неділю, 21-го листопада.

Журналісти знайшли докази, що близько 10 ранку 21 листопада Зеленський і Єрмак з’являються на Інститутській у Києві, де вшановують Героїв Небесної Сотні, о 12 президент нагороджує воїнів, а вже о 13-й вертоліт ДСНС злітає з бази у Козині і за дві години здійснює посадку в Івано-Франківську.

За джерелами УП, серед гостей на святі були заступник керівника Офісу Андрій Татаров та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Гелікоптер ДСНС здійснив посадку в аеропорту Бориспіль майже о четвертій годині дня. Таким чином президент і керівник його офісу могли дістатися на роботу на Банкову близько п’ятої години вечора. А це означає що Зеленський під час такої гострої внутрішньої і зовнішньої ситуації літав у гори на дачу на чотири дні, пише видання.

До слова, Порошенко дав поради Зеленському, як консолідувати суспільство перед ймовірним вторгненням російських військ.