Офіс президента прокоментував розслідування про ювілей Єрмака: всі подробиці

Новини.LIVE

Офіс Президента відповів на інформаційний запит щодо розслідування журналістів, в якому Володимир Зеленський нібито святкує день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери ДСНС для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента у Facebook 24 листопада.

Читайте також: Кабмін затвердив план боротьби з олігархами: деталі.

Розслідування про ювілей Єрмака

За інформацією пресслужби Офісу Президента, не було 4-денного святкування ювілею Єрмака, а також державні та приватні літаки не використовували для потреб осіб, пов'язаних з будь-якими бізнесменами.

"... Не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності... Не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов'язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою", - зазначають в ОП.

Також повідомляється, що у п'ятницю Президент працював у Києві – на Банковій, а в неділю Глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності.

В Офісі Президента додають, що користування резиденцією протягом одного-двох днів відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення, а до резиденції заїжджав лише Олексій Чернишов. Також в ОП додають, що Андрій Єрмак "відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі Президента".

Інші новини про політику:

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Очільник держави повідомив, що вони мають однакове бачення викликів у питанні безпеки для регіону та необхідності спільних дій щодо їхнього подолання.

Президент України Володимир Зеленський виступить перед депутатами Верховної Ради 1 грудня.