Єрмак прокоментував розслідування щодо святкування ювілею: “Не люблю свій День народження”

Стопкор

Андрій Єрмак прокоментував дані розслідування "Української правди" щодо святкування свого ювілею. Він запевняє, що гучних чотириденних гулянь та гелікоптерів ДСНС не було.

Андрій Єрмак прокоментував рослідування УП щодо святкування свого ювілею

"Цьогорічний ювілей я ніяк особливо не відзначав, лишень в понеділок заїхав до батьків. Вигріб від мами, що рідко у них буваю і що виглядаю втомленим. У вівторок виділив одну годину, щоб прийняти привітання від колег в Офісів Президента", — прокоментував Єрмак ситуацію в своєму дописі у Фейсбук.

Цей пост став реакцією керівнка Офіса Президента на розслідування журналістів "Української правди" щодо святкування Єрмаком його ювілею. У матеріалі стверджують, що Офіс Президента разом із Володимиром Зеленським провели святкування на державній дачі у Карпатах, використовуючи гвинтокрили ДСНС як чартери. До того ж, журналісти припускають, що у п'ятницю Зеленський та Єрмак залишили роботу ще до закінчення робочого дня та з'явилися там лише ввечері понеділка.

Сам Андрій Єрмак спростовує таку інформацію та заявляє, що журналісти звернулися до нього з запитом лише в день виходу матеріалу.

"Не було жодного 4-денного святкування.

Ніхто не використовував жодних приватних чи державних літаків. Гвинтокрилами ДСНС ніяких гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою.

У пʼятницю Президент працював на Банковій. Згодом він відбув до резиденції в Гуті. Вже в неділю Президент у Києві брав участь у відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. А в понеділок перебував на робочому місці.

Користування цією резиденцією протягом дня-двох, а також гелікоптерами, що використовуються президентом, чітко прописано у відповідних протоколах. І всі переміщення й розміщення тут відбувалися у звичайному режимі згідно з цими протоколами"

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ексголова Головного управління розвідки (ГУР) Василь Бурба заявив, що глава Офісу президента Андрій Єрмак від імені президента Зеленського дав вказівку перенести спецоперацію щодо "вагнерівців".