ОП заперечив дані про гучне 4-денне святкування ювілею Єрмака на держдачі в Карпатах

Детектор медіа

Офіс президента заперечив дані журналістів «Української правди» згідно з якими, голова ОП Андрій Єрмак святкував день народження на державній дачі «Гута», використовуючи гелікоптери ДСНС для доправлення людей до карпатської резиденції.

«Офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності. Не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних із будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою», – повідомив ОП у фейсбуці.

ОП додав, що Зеленський у п’ятницю відбув до резиденції в Гуті, а в неділю вже був у Києві.

«Користування резиденцією протягом одного-двох днів, як і гвинтокрилами, які забезпечують пересування президента, відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення президента та його співробітників і користування відповідними об’єктами», – заявили в ОП.

Сам Андрій Єрмак також заперечивЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194153/2021-11-25-op-zaperechyv-dani-pro-guchne-4-denne-svyatkuvannya-yuvileyu-iermaka-na-derzhdachi-v-karpatakh/