Антивакцинатори вчергове використали російські посібники для проведення своїх акцій

TeNews

Як повідомляє «Українська правда» учасники акції антивакцинаторів висловлювали свій протест під стінами Верховної Ради, використовуючи QR-код сайту "Єдиної Росії".

Читайте також
Служба безпеки України провела у Тернополі чергові тактико-спеціальні антитерористичні навчання
За матеріалами СБУ перед судом постануть організатори міжрегіонального наркоугруповання
З початку року кібердепартамент СБУ ліквідував 65-тисячну «армію ботів» у соціальних мережах

24 листопада кілька тисяч людей прийшли в урядовий квартал Києва на акцію, в ході якої вимагали звільнення лідера антивакцинаторського руху Остапа Стахіва, якого СБУ підозрює в замаху на повалення конституційного ладу. Спецслужбовці раніше заявляли, що заблокували всеукраїнську мережу антивакцинаторів, яку могли фінансувати росіяни.
Люди вигукували "Свободу Остапу Стахіву!" та тримали плакати "ні, біологічному тероризму", "примусова медицина = фашизм" та власне, проти QR-кодів.
Якщо відсканувати перекреслений QR-код із плакатів – можна потрапити на сайт підконтрольної президенту РФ партії "Єдина Росія".
Попередня акція антивакцинаторів пройшла в Києві 3 листопада. За даними сайту «Ліга.нет» людей на захід збирали структури, наближені до РПЦ. Самі учасники активно використовували плакати, які раніше були помічені на акціях в Росії та Молдові, а одна з організаторів на камеру зізналась в отриманні фінансової допомоги з РФ.