Севгіль Мусаєва: В Офісі президента не пояснюють, що Єрмак робив у горах такій складній для України ситуації. Здається, що історія із Вагнергейтом нічого нікому не навчила ОП

UaInfo

"Офіс президента відреагував на розслідування Українська правда розлогим постом, в якому зокрема підтвердив, що президент а) був у Синьогорі у вихідні б) президент користувався гвинтокрилами ДСНС, але нібито "за протоколом", - про це на своїй сторінці У Фейсбуці пише головний редактор УП Севгіль Мусаєва, інформує UAINFO.org.

"Також у повідомленні стверджується, що Андрій Єрмак святкував свій ювілей з батьками. Але чомусь у понеділок, тобто наступного дня після власне дня народження При цьому в Офісі не пояснюють, що голова держави робив у горах в такій складній внутрішній та зовнішній ситуаціях (скоріше за все, медитував) і чому ж тоді не скористався своїм державним бортом?

Читайте також: Ювілей Єрмака святкували на держдачі в Карпатах, а гостей возили гелікоптерами ДСНС – ЗМІ

Навіщо подорож до державної резиденції потрібно було приховувати та користуватися гвинтокрилами? Дуже цікаво. Як і те, чому єдиним гостем в ці два дні в резиденції, за версією ОП, був міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов?

Щодо надісланого невчасно запиту. У Офісу президента було 8 годин на відповідь УП до виходу матеріалу. І ми відправили його рівно в той момент, коли отримали усі підтвердження, що для святкування дня народження було задіяно державні гвинтокрили. Здається, що історія із Вагнергейтом нічого нікому не навчила", - завершує Севгіль Мусаєва.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube