Канал з Луганської області отримав попередження Нацради через комуністичну символіку

Детектор медіа

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила попередження ТОВ «Телерадіокомпанія «Акцент» з міста Лисичанськ Луганської області. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 25 листопада.

Позапланову перевірку телеканалу Нацрада провела на підставі звернень народних депутатів, які звернули увагу на мовленя каналу 9 травня 2020 року. Компанія, за їх словами, транслювала сюжети із пропагандою символіки комуністичного тоталітарного режиму.

Нацрада промоніторила ефір і зафіксувала трансляцію сюжетів про святкування у Лисичанську Луганської області Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У них використовувалася символіка комуністичного тоталітарного режиму – прапора із зображенням поєднаних серпа і молота та п’ятикутної зірки, а також червоні п’ятикутні зірки із зображенням серпа і молота. Саме тому члени Нацради проголосували за винесення попередження.

Такі ж санкції від регулятора отримали «Дніпро» (юридична особа – ТОВ «Регіональна телерадіокомпанія «МІР-ТВ», м. Тернівка Дніпропетровської обл.) та «МІ» (юридична особа – ТОВ ТРКЧитати все за адресою:https://detector.media/rinok/article/194170/2021-11-25-kanal-z-luganskoi-oblasti-otrymav-poperedzhennya-natsrady-cherez-komunistychnu-symvoliku/