"Любив Київ і творив історію": Кличко прокоментував смерть ексмера столиці Олександра Омельченка

depo.ua

В столиці 25 листопада помер колишній мер Києва Олександр Омельченко, міський голова Віталій Кличко висловився з цього приводу. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Telegram-канал Кличка.

За словами Кличка, Олександр Омельченко завжди був енергійним, мав мудрий гумор та давав поради досвідченого управлінця. Мер Києва згадав, як Омельченко відвідував його боксерські поєдинки, а потім розповідав йому про нюанси політики та управління столицею.

"Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію", — зазначив Кличко.

Наостанок мер Києва висловив щирі співчуття родині та близьким Олександра Омельченка.

Нагадаємо, 18 листопада під час засідання Київради мер Києва Віталій Кличко повідомив, що колишній міський голова Олександр Омельченко захворів на коронавірус. Політика госпіталізували у тяжкому стані.

Син колишнього мера столиці та депутата Київради Олександра Омельченка підтвердив, що батько у лікарні з коронавірусом і розповів про його стан.

Довідка: 83-річний Олександр Омельченко був мером Києва в період із 1995 по 2006 рік. Починаючи з червня 2014 року – депутат Київської міської ради.