Зеленський у п'ятницю проведе прес-марафон, присвячений "екватору його каденції", – прес-служба

ITTA

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У п’ятницю, 26 листопада, відбудеться прес-марафон за участю президента України Володимира Зеленського, присвячений "екватору його каденції".

Як повідомляє Офіс президента у своєму Tegeram-каналі, прес-марафон "30 запитань президенту України" розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

"У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь", – зазначено в повідомленні.

В Офісі президента додали, що"відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої буде висвітлено різні актуальні та суспільно важливі теми".

Зокрема, порушуватимуться теми проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі, енергетична безпека, питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо.

"Водночас такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань", – ідеться в анонсі.

Захід транслюватиметься на офіційній Facebook-сторінці Офісу президента та провідних українських телеканалах.