Монастирський анонсував реформування Ювенальної поліції

UNN

Міністр внутрішніх справі виступаючи на заході присвяченому протидії домашньому насиллю анонсував реформування ювенальної поліції, повідомляє УНН.

Цитата

“Ми бачимо необхідність реформування Ювенальної поліції, вона має бути перезавантажена. Ми бачимо новий проект вихователь школи, вихователь безпеки, який спільно з МОН ми будемо реалізовувати спочатку в пілотному варіанті. Будемо розвивати роботу з наркозалежною молоддю”, — розповів міністр.

Він наголосив, що негативні прояви у суспільстві, дуже часто мають корені у сім’ї де має місце домашнє насилля.

Контекст

Щороку з 25 листопада до 10 грудня проходить Всесвітня акція “16 днів активізму проти насильства”, мета якої — привернути увагу суспільства та підняти рівень обізнаності населення. Сьогодні Україна вкотре долучається до неї. У Києві, за ініціативи МВС, під патронатом Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за участі першої леді Олени Зеленської та Міністерства соціальної політики, стартувала виставка “Річ у тім 2.0”.

“Кожен двадцятий українець, не залежно від віку і статі, стикався з насильством у сім’ї. Якщо ви знаєте, що поруч відбувається насилля — не мовчіть. Можна врятувати чиєсь життя чи психологічне здоров’я, якщо не лишати жертв на одинці із проблемою. Ті, хто став жертвою — ви не самі, говорити про це не соромно, вас почують і вас підтримають”, — сказала Олена Зеленська.