H145 відправився на українсько-білоруський кордон

Ua-Independent

До кордону з Білоруссю було направлено новий вертоліт України H145 Airbus Helicopter
Про це повідомляється з посиланням на онлайн-авіамапу flightradar.
Так, 25 листопада з Києва вилетів та попрямував до кордону з Білоруссю вертоліт Національної поліції України.
Цей політ було зафіксовано в режимі реального часу на онлайн мапі авіації Flightradar24.

Вертольоти H145 Airbus Helicopter у своєму розпорядженні має Міністерство внутрішніх справ України.
Нещодавно до України прибули нові вертольоти H145.
Ці авіаційні машини швидкі та економічна із вантажністю – 3800 кг. Вони підходять для правоохоронних і рятувальних операцій – може швидко перевезти 11 осіб на місце події.
Перші два вертольоти у версії D2 для Міністерства внутрішніх справ України прибули до України 22 жовтня 2020 року. Шостий вертоліт прибув у версії D3 прибув у жовтні 2021 року. Попередній прилетів у червні 2021 року.
Нова модифікація візуально відрізняється наявністю п’яти лопатей головного гвинта та збільшеним корисним навантаженням.

Нагадаємо, на кордоні з Республікою Білорусь розпочалася українська спільна спеціальна операція «Полісся». Вона координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, Збройних сил та іншими задіяними структурами.
Головне завдання спецоперації є не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

Навчання пов’язані з ситуацією на польсько-білоруському кордоні. 19-го листопада на польсько-білоруському відрізку кордону, який захищається прикордонним відділом у Дубичах Церковних, сталося декілька спроб силового прориву кордону. Тоді польські прикордонники розповіли, що найбільша група мігрантів становила близько 200 іноземців, решта – по кількадесят осіб.