У Чорне море увійшов ракетний есмінець США Arleigh Burke

Останній Бастіон
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.

Ввечері 25 листопада в акваторію Чорного моря увійшов ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.

"Перебуваючи в Чорному морі, корабель працюватиме разом із союзниками та партнерами НАТО в регіоні для забезпечення безпеки та стабільності на цьому життєво важливому міжнародному водному шляху. Союзники та партнери НАТО регулярно діють у регіоні, щоб забезпечити безпечне, стабільне та безпечне морське середовище", - передає пресслужба Військово-Морських сил США.

Есмінець ВМС США разом з союзниками та партнерами НАТО в регіоні забезпечуватиме безпеку і стабільність морських шляхів в регіоні.

Arleigh Burke - один з чотирьох есмінців ВМС Сполучених Штатів Америки, який базується на військово-морській базі Рота, Іспанія. Закріплений за командуванням 65-ї оперативної групи на підтримку архітектури комплексної протиповітряної оборони НАТО.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що Корабель USS Mount Whitney, флагман американського шостого флоту, 4 листопада увійшов до Чорного моря.

Перед цим до Чорного моря увійшли ракетний есмінець USS Porter та судно USNS John Lenthall.