«Вагнергейт»: розвідникам заборонили виїзд та анулювали закордонні паспорти

Детектор медіа

Журналісти-розслідувачі «Схем» повідомили, що прикордонники за поданням Державної міграційної служби визнали недійсними закордонні паспорти п’ятьох колишніх працівників ГУР, які готували спецоперацію із затримання бойовиків «ПВК Вагнера».

У розслідуванні «Продовження "Вагнергейту": як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти» йдеться, що 19 лютого 2021 року Міграційна служба надіслала прикордонникам лист, мовляв паспорти розвідників оформлені з порушенням законодавства, тому їх треба анулювати.

Паспорти були анульовані Юрію Семенюку, Роману Червінському, Ігорю Дзері, Василю Бурбі (також анульований його паспорт на імʼя Василя Месхи), а також ще одного розвідника, який попросив не називати його ім’я. Усі співробітники ГУР брали безпосередню участь у підготовці спецоперації.

У відповідь на журналістський запит Міграційна служба заявила, що не готувала і не надсилала прикордонникам жодного листа з такими реквізитами та таким змістом.

«Лист від 19 лютого 2021 року за такими реквізитами, щодо визнання недійсними паспортів громадянинаЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194198/2021-11-26-vagnergeyt-rozvidnykam-zaboronyly-vyizd-ta-anulyuvaly-zakordonni-pasporty/