Затверджено графік проведення ЄВІ та ЄФВВ у 2022 році для вступу в магістратуру

По той бік діалогу

Визначено дати проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями Соціальні та поведінкові науки , Журналістика , Управління та адміністрування , Право , Публічне управління та адміністрування та Міжнародні відносини , відповідно до наказу МОН, інформує Урядовий портал.

Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК), який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту. Дати проведення предметних тестів:

- економіка та міжнародна економіка 24 червня;

- право та міжнародне право 24 червня;

- облік і фінанси 29 червня;

- політологія та міжнародні відносини 29 червня;

- психологія та соціологія 29 червня;

- управління та адміністрування 1 липня.

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію.

Спеціально організована сесія ЄВІ для вступників, які зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, але бажають повторно скласти іспит або не зареєструвалися для участі в основній сесії, відбудеться 10 вересня. Реєстрація розпочнеться 26 липня та триватиме до 4 серпня. Сесія проводиться за кошти фізичних осіб.

Із проектами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, презентовано основні підсумки 2021 року та плани на 2022 рік щодо реалізації проекту з енергозбереження Вища освіта України .