Наглядова рада НСТУ схвалила Політику гендерної рівності та недискримінації

Детектор медіа

Політика поширюється на членів і членкинь наглядової ради, правління, ревізійної комісії, редакційної ради та працівників і працівниць НСТУ.

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України схвалила Політику гендерної рівності та недискримінації, яка розроблялася робочою групою у складі працівників компанії та із залученням експертів.

Директорка з управління персоналом НСТУ Вікторія Сидоренко розповіла про документ на засіданні наглядової ради, яке відбулося у грудні 2021 року. Протокол опублікований на корпоративному сайті Суспільного.

За словами Вікторії Сидоренко, перед початком розроблення Політики було проведено дослідження, яке показало, що 80% опитаних працівників підтримало розроблення Політики, з них: 54% – «однозначно підтримали», 26% – «радше підтримали», 9% відповіли «важко сказати», і тільки 1% – «однозначно не підтримав».

Загальні положення Політики визначають, що стать, вік, релігійні , чи будь-які інші ознаки, не можуть бути перешкодою для залучення і самореалізації працівників/працівниць НСТУ.

Політика поширюється наЧитати все за адресою:https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7066/2022-01-11-naglyadova-rada-nstu-skhvalyla-polityku-gendernoi-rivnosti-ta-nedyskryminatsii/