Військове відомство заявляє про готовність поставити до лав тероборони тисячі людей

iViche

Батальйони дислокуватимуться у кожному районі України

Підрозділи територіальної оборони у мирний час налічуватимуть до десяти тисяч чоловік, а у військовий – сотні тисяч. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України з посиланням на слова командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрія Галушкіна.

Як зазначили в оборонному відомстві, формування Сил ТрО ЗСУ триває повним ходом. Найближчим часом буде завершено формування та комплектування чотирьох регіональних управлінь та 25 бригад. При цьому бригади будуть дислоковані в кожному обласному центрі України та Києві. До їх складу входитимуть від чотирьох до десяти окремих батальйонів, що розміщені в кожному районі згідно з адміністративним розподілом території України.

«Бригади та батальйони у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. Це організаційні ядра, які здатні розгорнути й забезпечити зброєю та матеріально-технічними засобами підрозділи до штату воєнного часу. Отже, на хребет Сил ТрО за короткий проміжок часу зможуть нарости м’язи в декілька сотень тисяч резервістів», – сказав Галушкін.

Нагадаємо, бригади територіальної оборони з минулого року почали отримувати на озброєння 60-мм міномети українського виробництва.